Партизан остана сам лидер в група L, след като взе втора победа, с 3:1 при гостуването си на Аугсбург.

АЗ Алкмаар даде своята заявка за присъствие в групата, като се наложи с 2:1 над Атлетик Билбао.

Така Партизан е с шест точки, а Билбао и АЗ имат по три, Аугсбург все още няма точка в актива си.

В следващия кръг, АЗ приема Аугсбург, а Партизан е домакин на Атлетик.

В Германия, Партизан имаше предимство почти през цялото време, и материализира успеха с три попадения. Валери Божинов бе резерва, но се появи още в 22-та минута, заради травма на Абубакар Омару.

В 31-та минута Партизан реализира страхотен гол, след дълго подаване от центъра, към Андрия Живкович по дясното крило. Той влезе между двама в пеналта и отправи чудесен диагонален шут за 0:1.

Партизан дръпна с два гола в 54-та минута, когато Дон-Уон Джи сам отклони топката във вратата си от вратарското поле.

В 57-та минута Аугсбург върна един гол след страхотна комбинация между Бобадия и Алтънтоп, като първият завърши точно за 1:2.

В 62-та минута Андрия Живкович отново даде стабилен аванс на Партизан, като топката достигна до него вляво в пеналта, и с мощен шут младокът се разписа за втори път в мача.

Партизан остана с човек по-малко в 64-та минута, след като Александър Субич получи втори жълт картон.

Така тактическата смяна за Партизан се оказа Валери Божинов, и нападателят напусна терена в 66-та минута, и поигра само по половин полувреме от двете.

Другият двубой бе още по-интересен, и бе решен от автогол в полза на АЗ Алкмаар.

Куп положения пропуснаха домакините през първото полувреме, а Риенстра удари и греда.

Голове имаше чак през второто полувреме, като в 55-та минута Маркус Хенриксен откри. Десет минути по-късно Енеко Боведа си вкара автогол след центриране, за 2:0 в полза на Алкмаар.

Боведа се реваншира частично в 75-та минута, когато асистира на Ариц Адурис за 2:1.

Иняки Уилямс пропусна единствения шанс на Атлетик да изравни, шест минути преди края.