Манчестър Юнайтед не срещна особени трудности и в реванша от 1/16-ина финалите в Лига Европа, като надви Сент Етиен за втори път, сега с 1:0 на френска земя.

Първият двубой бе приключил с убедителна победа с 3:0, която даваше явно предимство на „червените дяволи“ за класиране на осминафиналите.

На „Жофроа Гишар“ французите трябваше да рискуват, за да опитат някакво чудо. Вместо това, обаче, Мхитарян отбеляза още един гол за Юнайтед и англичаните поведоха с 1:0 и на чужд терен. Хуан Мата центрира, а арменецът засече топката и я прати в мрежата в 16-ата минута.

В 23-ата минута след удар на Хуан Мата и два рикошета се наложи вратарят Стефан Рюфие да прави спасяване на голлинията.

В 25-ата минута голмайсторът Мхитарян напусна принудително заради контузия, сменен от Рашфорд.

Юнайтед остана с 10 души в 63-ата минута. Тогава Байи получи втория си жълт картон, след като три минути по-рано бе получил първия. И в двата случая за груби влизания.

Това обаче не помогна особено на французите, които видимо не вярваха, че могат дори да пробват малко вероятен обрат и загубиха това съперничество с общ резултат 0:4.