Галатасарай победи с 3:1 ПАОК на старта в Лига Европа. Българският национал Кирил Десподов влезе чак в 77-ата минута и при пасив от един гол за гостите.

Всички попадения в мача паднаха през второто полувреме. В 48-ата минута гръцкия състав си отбеляза автогол. Абдул-Рахман Баба отклони топката в собствената си врата.

ПАОК все пак стигнуа до равенство 1:1 в 67-ата минута. Отскочила топка стигна до Янис Константелиас, който стреля от непосредсвена близост, за да изравни.

В 76-ата минута обаче домакините отново поведоха. Юнус Акгюн пое хубаво подаване и изстреля топката в левия ъгъл на противниковата врата.

Веднага след това Кирил Десподов се появи в игра, заменяйки Константелиас. Българинът обаче не успя да помогне на тима си да стигне до нещо повече.

Крайният резулат беше оформен дълбоко в добавеното време на срещата. Керем Демирбай намери Мауро Икарди, който преодоля съперник на границата на наказателното и завърши в десния ъгъл.