Макаби (Хайфа) и Еспаньол направиха много скучен мач и завършоха 0:0. Така двата отбора оставиха всичко да се реши на реванша в Барселона. През първата част домакините имаха леко предимство, но въпреки това не успяха да отбележат попадение във вратата на съперника. Звездите на израелския отбор Катан и Колаути създаваха неприятности за защитата на „синьо-белите”.

През вторите 45 минути гостите успяха да затруднят на два пъти стража на Макаби Давидович. Първо в 55-та минута Де ла Пеня стреля от 25 метра, но вратаря улови. Десетина минути по-късно Валтер Пандиани получи много хубав пас от Моха, стреля но Давидович отново се намеси авторитетно.

Макаби (Хайфа): Давидович, Харази, Кейнан, Мграшвили, Андерсон, Боколи, Суан, Ксавир, Рафаелов (86’ Газал), Колаути, Катан (70’ Арбейтаман).

Еспаньол: Ираисос, Торехон, Лакрус, Жарке, Чика, Моисес, Моха (74’ Риера), Де ла Пеня (63’ Едуардо Коща), Руфете, Луис Гарсия (85’ Коро), Пандиани.