Лион разби с 4:1 Глазгоу Рейнджърс на "Айброкс" във втори мач от Лига Европа. Още до почивката гостите водеха с 3:1 и на практика бяха решили изхода от този сблъсък.

Малик Фофана откри резултата в десетата минута. Четири минути след това Рейнджърс изравни. Толисо върна с глава лошо назад, Десерс се размина с топката в опита си да засече, кълбото удари стража на гостите, след което Том Лоурънс вкара отблизо.

Още в 19-ата минута обаче Александре Лаказет върна преднината на Лион. Бившият играч на Арсенал се разписа за втори път в добавеното време на първата част, когато изстреля снаряд от границата на наказателното поле.

След почивката Малик Фофана оформи крайния резултат с втория си гол в мача в 55-ата минута.

За Лион това е втора победа в турнира и има шест точки, докато Рейнджърс остава с актив от 3 пункта.