Хелзингборг и Паниониос завършиха при резултат 1:1 в първия си мач от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА.

Двата отбора играха равностойно през първото полувреме, но гостите все пак успяха да стигнат първи до гол, след като в добавеното от съдията време Гундулакис засече топката от воле и откри резултата в полза на гръцкия отбор.

Втората част започна с натиск на Хелзингборг и в 54-ата минута те за малко да изравнят. В 83-ата минута ветеранът Хенрик Ларсон успя да засече подаване на Кристофер Андерсон и изравни резултата – 1:1.

В другия мач от група Н Бордо победи с 2:1 Галатасарай и по този начин поведе във временното класиране след първите изиграни срещи.

Гостите от Истанбул поведоха в 21-та минута, когато Шабани Нонда бе спънат в наказателното поле на „жирондинците” от Жемали. Бившият нападател на Рома не остави никакви шансове за стража на домакините.

През второто полувреме Бордо се вдигна на щурм и логично стигна до пълен обрат след попадения на Кавенаги в 52-та минута и Марун Чамах в 64-та.