Вече класиралите се в следващата фаза на Лига Европа отбори на Трабзонспор и Лацио записаха нови победи в група J.

Във Варшава Лацио надигра домакините от Легия с 2:0. Резултатът откри колумбиецът Переа в 34-та минута, а в 57-та Фелипе Андерсон удвои за крайното 2:0.

В същото време в Турция в истинско голово шоу Трабзон надигра Аполон Лимасол с 4:2. Адън и Айдогду вкараха за 2:0 до почивката, а отново Адън направи аванса на домакините класически в 61-та минута.

Играчите на Трабзон се отпуснаха и позволиха на гостите да стигнат до два гола чрез Гуйе и Сангой от дузпа. Адън обаче оформи своя хеттрик, а с това и крайното 4:2 в 83-та минута.

В класирането Трабзон е лидер с 13 точки, Лацио е втори с 11. Аполон е на трета позиция с 4, а Легия все още няма точка. В последния кръг Лацио е домакин на Трабзон в мач, който ще определи кой ще завърши като победител в групата.