Отборите на Лацио и Сент Етиен вече се класираха за 1/16-финалите в Лига Европа, след като станаха недостижими за останалите два отбора в група G.

Лацио надви като домакин с 3:1 финалиста в Лига Европа през миналия сезон Днипро. Същевременно Сент Етиен постигна реми 1:1 в Норвегия срещу Розенборг.

Антонио Кандрева откри за Лацио в 4-ата минута и този резултат 1:0 се задържа до 65-ата минута, когато Днипро изравни чрез Бруно Гама.

Само три минути по-късно Марко Пароло покачи на 2:1 за Ляацио, а в самия край на двубоя Филип Джорджевич фиксира крайното 3:1.

В другата среща Розенборг водеше с гола на Сьодерлунд в 40-ата минута чак до 80-ата. Тогава от дузпа Нолан Ру донесе важната точка за Сент Етиен за 1:1 и класирането на „зелените“ напред.

Първи в групата ще остане и след последния кръг Лацио, който събра 13 точки. Сент Етиен е твърдо втори с 8 пункта. Под чертата остават каквото и да се случи Днипро с 4 точки и Розенборг с две.