Отборът на Йънг Бойс записа изненадваща победа при гостуването си на Удинезе в Италия в мач от група А на Лига Европа. Швейцарците взеха трите точки след 3:2 в Удине.

Гостите от Йънг Бойс поведоха в резултата след точно изпълнение Бобадия в 27-ата минута на срещата. В последната минута на първата част домакините стигнаха до дузпа, която обаче Антонио Ди Натале пропусна.

Веднага след подновяването на играта, звездата на домакините все пак се реваншира за пропуска си от бялата точка и реализира за 1:1. В 65-ата минута Фарнеруд направи 2:1 в полза на Йънг Бойс. Седем минути по-късно гостите вече имаха преднина от два гола. Рафаел Нуцоло бе точен за 3:1.

В 83-ата минута Фабрини се разписа, само за да оформи крайното 2:3 в полза на Йънг Бойс.

След тези три точки, швейцарците се изравниха на второто място с Ливърпул, който днес загуби с 0:1 от Анжи в Москва. В следващия кръг Йънг Бойс гостува именно на Ливърпул на „Анфийлд“.