Наставникът на Сампдория Валтер Дзенга беше подложен на невероятен онлайн-тормоз от феновете на "моряците". Те не спряха да го псуват, да му се присмиват и да го заплашват в Туитър веднага след мача с Войводина в Лига Европа.

В четвъртък италианският тим падна с 0:4 като домакин срещу сърбите и това отприщи гнева на привържениците. Точно това принуди Дзенга да изтрие профила си в социалната мрежа и да отбие поне за малко атаките.

55-годишният специалист е подложен на критика и от ръководството на генуезците. Той обаче получава кредит на доверие до реванша другия четвъртък, но в него трябва да се случи чудо, за да бъде отстранен Войводина.

Интересното е, че Дзенга е работил в Сърбия и познава стила на местните тимове. Но в първия си голям италиански отбор среща затруднения в началото и дебютира официално с тежка загуба.