Български международни рефери получиха назначения за срещи от втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Никола Попов с помощници Георги Тодоров и Мартин Венев и четвърти съдия Стефан Апостолов ще ръководи реванша между отборите на Младост (Черна гора) и Щурм Грац (Австрия).

Срещата ще се проведе на стадион „Под Горицом“ в столицата на Черна Гора на 20 юли. Първият мач завърши с победа за Младост с 1:0.

Българска съдийска бригада е назначена и за друг двубой от Лига Европа. Ивайло Стоянов с помощници Веселин Добрянов и Иво Колев и четвърти съдия Николай Йорданов ще ръководи срещата реванш между Рейкявик (Исландия) и Макаби Тел Авив (Израел).

Двубоят е 20 юли на стадион „Алвогенвьолюрин“ в Рейкявик. Първият мач завърши с успех с 3:1 за тима от Израел.