Зоря Луганск, който може евентуално да бъде противник на родния ЦСКА, се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа. Украинският тим спечели с 1:0 реванша си срещу черногорския Будучност, който пък завърши срещата с цели двама изгонени играчи.

Зоря беше фаворит преди реванша предвид победата си с 3:1 навън отпреди седмица. Момчетата на Виктор Скрипник откриха резултата в 32-ата минута чрез халфа Артьом Громов.

Това попадение отключи разрушителните процеси в тима на Будучност. Секунди след попадението Никола Джурич си изкара втори жълт картон и остави тима си с 10 души на терена. В създалото се меле Драшко Бозович отнесе директен червен картон, което тотално унищожи надеждите на гостите.

След почивката Зоря не пожела просто да доиграе мача,  а натисна доста сериозно. Украинците обаче не успяха да отбележат други попадения.