Португалският Брага победи с 2:1 у дома Либерец и се класира за елиминационната фаза в турнира Лига Европа. Това стана в мач от група F.

Гостите откриха резултата с попадение на Ефремов в 35-ата минута, но домакините бързо съумяха да се върнат в срещата с гол на Ферейра седем минути по-късно.

Двубоят вървеше към равенство, когато в последната минута на срещата Крислан донесе успеха на домакините, а с това и ги класира за 1/16-финалите в турнира.

Френският Марсилия се справи със съпротивата на холандския Грьонинген и надделя с 2:1. Нкуду откри за марсилци в 28-ата минута на срещата, но гостите се върнаха в мача с поадение на Мадуро в 50-ата минута.

Победата на домакините изкова Мичу Бачуай с гол в 88-ата минута на двубоя.

Така Марсилия зае второто място в групата с 9 точки, Либерец има 7, а Грьонинген е с 1 преди последните срещи в групата.