Бордо победи като гост Панионос с 3:2 в последната си среща от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА и по този начин свърши работата на турския гранд Галатасарай, който направи нулево равенство с Аустрия Виена.

След последните изиграни срещи днес напред от група H продължават тимовете на Бордо, Хелзинборг и Галатасарай.

Срещата за домакините от Панионос започна отлично, след като те успяха да поведат с два гола още през първото полувреме. Рафик Джеур направи резултата 1:0 в 5-та минута от дузпа. Григориус Маркос удвои преднината за домакините в 19-та минута.

До края на срещата обаче последваха силни минути за гостите от Бордо, които успяха да постигнат пълен обрат.

Те успяха да върнат едно от попаденията още през първата част, след като в 38-та минута Фернандо Кавенаги намали за 1:2.

През второто полувреме, в 74-та минута, Беноа Тремулинас доведе нещата до хикс.

Победата за гостите донесе Моимбе в 86-та минута, когато оформи крайното 3:2.

След поражението на Панионос и спечелената точка от Галатасарай двата отбора се изравниха с по четири точки, но напред продължава турският гранд заради по-добра голова разлика.