Бордо победи с 2:1 Хелзинборг, но въпреки това и двата отбора продължават за 1/16-финалите на турнира за Купата на УЕФА, тъй като „жирондинците” са с три успеха от три мача и пълен актив от точки – 9, а Хелзинборг е със 7 точки.

Домакините поведоха в 12-та минута чрез много красив гол от далечно разстояние на мароканския нападател Марун Чамах. Само пет минути по-късно Хенрик Ларсон успя да изравни резултата.

В 63-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като Тамбура бе изгонен за втори жълт картон.

Бордо достигна до успеха в 69-та минута, след като Жуси се разписа във вратата на шведите.

Паниониос победи с 1:0 като гост Аустрия Виена и по този начин гърците запазиха шансове за преодоляване на групата, а домакините се сбогуваха с евротурнирите.

Единственото попадение падна в първата минута на даденото от съдията продължение на мача, а негов автор бе Ивица Майсторович.

Класиране:

1. Бордо 3 мача 9 точки

2. Хелзинборг 4 мача 7 точки

3. Паниониос 3 мача 4 точка

4. Галатасарай 3 мача 3 точки

5. Аустрия Виена 3 мача 0 точки

В последните мачове на 19 декември Галатасарай посреща Аустрия Виена, а Паниониос е домакин на Бордо.