Болтън победи с 1:0 като гост Цървена звезда и по този начин се класира за 1/16-финалите от турнира за Купата на УЕФА.

Единственият гол в срещата отбеляза Гавин МакКан в последната минута на първото полувреме, като халфът засече подаване на Стелиос Янакополос.

До края на срещата Болтън успя да задържи аванса си и по този начин продължава в следващата фаза.

Арис пък не успя да надделее срещу Брага и двата отбора завършиха 1:1. По този начин португалците запазиха шансовете си да се класират за следващата фаза.

Двата гола паднаха още в първата третина на срещата. Първо гостите поведоха в 6-та минута чрез Роланд Линц, който от воле прати топката в мрежата на солунчани.

Все пак в 26-та минута Авраам Пападопулос намери Роналдо Гуайро в малкото наказателното поле на Брага и футболистът на Арис успя да изравни резултата.

Класиране:

1. Болтън 4 мача 6 точки

2. Байерн 3 мача 5 точки

3. Арис 3 мача 5 точки

4. Брага 3 мача 3 точки

5. Цървена Звезда 3 мача 0 точки

В последните мачове на 19 декември Брага посреща Цървена Звезда, а Арис гостува на Байерн.