Турският Бешикташ измъкна точка при гостуването си на Тотнъм в мач от група С, стигайки до хикса 1:1 с гол минута преди края.

Тогава точен за турския гранд беше Демба Ба от дузпа. 11-метровият удар беше отсъден заради нарушение на румънеца Кирикеш срещу Мустафа Пектемек.

„Шпорите“ вече почти се виждаха победители в двубоя, след като бяха открили резултата в 27-ата минута. Тогава хубав пас на Набил Бенталеб намери Хари Кейн и той с хубав изстрел от 20 метра откри резултата, който се задържа 1:0 до 89-ата минута, но не и до края.

Другият мач в групата завърши с победа за Астерас Триполис срещу Партизан с 2:0. Така малко известният гръцки тим води в класирането с 4 точки, с по 2 пункта са Тотнъм и Бешикташ, а последен с 1 точка е белградският Партизан.