Хамбургер претърпя изключително неприятно поражение при гостуването си на Апоел в Тел Авив. Германският тим отстъпи с минималното 0:1 в последен мач от Група „С” на Лига Европа, но продължава в следващата фаза на надпреварата.

Единственото попадение в мача бе дело на Йебоа, който се разписа в противниковата варта още в 23-ата минута на срещата.

В другия мач от групата Рапид Виена и Селтик направиха зрелищно равенство 3:3, като двата отбора отпадат от турнира.

Австрийският отбор поведе набързо с 3:0 след голове на Йелавич в 1-та и 8-та минута и на Салихи в 19-та.

Селтик съумя да стигне до точката, след като Марк-Антоан Фортун се отличи с два гола в 24-та и 67-та минута, а МакГоуън изравни в 90-та минута.