Българският защитник Иван Бандаловски записа пълен дебют за сръбския гранд Партизан при 3:3 срещу ФК Вождовац в 16-ия кръг на местното първенство.

Бившият футболист на Литекс, ЦСКА и Локомотив София стартира на обичайната си позиция на десен бек, а неговитя тим имаше смазващо преимущество срещу 11-ия в класирането. Българинът доста се понрави с изявите си и феновете на тима го похвалиха из социалните мрежи въпреки допуснатите три гола във вратата на столичани.

20-годишният Никола Нинкович откри за „гробарите“ в 14-ата минута, ала след още толкова Шкерянц изненадващо изравни.

Оптният Бранко Илич за втори път изведе домакините напред в резултата в 50-ата минута, преди четвърт час преди края Одита да отбележи за 2:2.

Драмата щеше да бъде пълна, тъй като гостите на свой ред поведоха в 80-ата минута, когато Точен беше Джугурдич. В крайна сметка Партизан записа третото реми в актива си четири минути преди края, когато Станимирович си отбеляза автогол.

Въпреки равенството Партизан остава първи в подреждането с 39 пункта, на 7 пред големия враг Цървена звезда, който още не е играл своята среща от кръга.