Българският национал Георги Миланов записа няколко минути при равенството 1:1 на неговия МОЛ Фехервар с Диошдьор от 25-тия кръг на унгарското първенство, която се игра пред празни трибуни. И двата гола паднаха в последните минути на срещата.

В 88-ата минута Лоии Него откри резултата за домакините, въпреки че от 68-ата минута те играеха с човек по-малко заради изгонването ва Фуншо Бамгбойе. Малко след попадението на терена се появи и Георги Миланов, който замени Иван Петряк.

В първата минута на добавеното време обаче резервата за гостите Харис Табакович донесе точката за своя отбор.

В класирането МОЛ Фехервар продължава да е втори с актив от 50 точки, на три от първия Ференцварош, който обаче и с два мача по-малко. Диошдьор са пети с 97 пункта.

В друга среща от днешния ден Камен Хаджиев записа 90 минути при нулевото равенство на неговия Пушкаш, който гостуваше на Мезьокьовешд-Жори. Пушкаш четвърти в подреждането с 39 точки.

За момента унгарското първенство е едно от малкото такива, които все още не са спрени заради епидемията от коронавируса.