Българският национал Живко Миланов игра цял мач за своя Васлуй при победа над лидера в румънския шампионат Динамо Букурещ. В мач от шестия кръг на шампионата домакините от Васлуй се наложиха с категоричното 3:1, нанасяйки първо поражение на Динамо този сезон. Досега отборът имаше пет победи от пет мача.

През първото полувреме двата тима играха равностойно, но в крайна сметка домакините успяха да се оттеглят на почивката с гол преднина, въпреки че в 41-ата минута губеха с 0:1.

Гостите от Динамо поведоха чрез Стоица четири минути преди края на първата част. Само за две минути обаче, домакините съумяха да обърнат нещата изцяло в своя полза. Първо Темванжира изравни, а шейсет секунди преди последния съдийски сигнал Уесли направи 2:1. В 74-ата минута Санмартеан направи 3:1, оформяйки и крайния резултат в мача.