Българският защитник Живко Желев изигра пълни 90 минути при победата на неговия Оцелул с 2:0 у дома над Фарул в мач от 16-ия кръг на румънската Първа лига. Бившият бранител на Литекс отново показа класа в защитния вал на тима от Галац като не даде възможност на противниковите нападатели да застрашат вратата на неговия тим.

Нашият получи жълт картон в 65-та минута за нарушение срещу Максим от Фарул. Домакините откриха резултата в 60-та минута чрез Емил Жула, а Даниел Стан оформи крайното 2:0 6 минути преди края на срещата.

След този успех Оцелул запази 9-то си място във временното класиране с актив от 21 точки. Лидер в подреждането е CFR Клуж, където играе бившият нападател на Литекс и ЦСКА Еуген Трика с 40 точки.