В мач от 2-я кръг на руското първенство Шиник загуби с 1:2 от Локомотив Москва, а българският нападател Здравко Лазаров се отличи с гол за домакините.

Лазаров започна като титуляр, но бе сменен в 63-та минута от Монарев. Българинът се отличи с няколко добри прояви и бе основна заплаха за вратата на Локомотив.

В 41-та минута Спахич фаулира в наказателното поле футболиста на домакините Бояринцев и съдията даде дузпа за отбора на Шиник.

Гостите от Москва оспорваха решението на съдията, но в 43-та минута зад топката застана Здравко Лазаров и той бе точен от бялата точка за 1:0.

Локомотив обърна резултата през второто полувреме, като в 56-та минута Одемвинге нахлу в наказателното поле на домакините и с хубав удар се разписа във вратата на Шиник.

В 70-та минута Одемвинге донесе победата за Локомотив Москва, след като с хубав удар простреля за втори път вратаря на домакините Степанов.