Преотстъпеният от Селта Петър Занев игра четвърт час за новия си отбор Расинг Ферол при победата с 3:1 като гост на Ейбар в среща от испанската Сегунда дивисион.

Занев се появи на терена в 76-ата минута при резултат 2:1, заменяйки вкаралия втория гол за тима Йонатан Перейра.

Расинг губеше на почивката, като Алтуна бе открил за Ейбар в края на първата част. Ферол изравни още в първите секунди на втората част с попадение на Касике Медина.

Обратът стана пълен в 50-ата минута, когато се разписа Перейра, а третият гол за гостите вкара Ками в последната минута на срещата.

Въпреки днешния успех Расинг Ферол остана на последна позиция във втория испански ешалон с актив от 20 точки от 22 мача, но значително подобри шансовете си за оставане в Сегунда, след като се доближи до спасителните места.