Светослав Тодоров игра 20 минути при загубата на неговия Чарлтън на „Дъ Вали” от Уулвърхемптън с 0:2. Въпреки добрата си игра напоследък, българският нападател се появи като резерва едва в 70-та минута на мястото на Дарън Амброуз. Тодоров влезе при резултат 0:1, но не успя да помогне на своя тим да изравни. Напротив, в края на мача „вълците” стигнаха и до втори гол. Ботройд и Хенри бяха точни за гостите.

Двубоят бе своеобразно дерби на върха в таблицата в Чемпиъншип, но докато загубата изпрати Чарлтън на трето място, Уулвс вече са четвърти.

Не толкова блестящо е положението на тима, в който играе българският защитник Радостин Кишишев – Лестър. Националът не попадна в групата за гостуването на Скънторп, завършило без попадения 0:0. „Лисиците” трябва да са доволни и на точката, тъй като почти половин час играха с човек по-малко след червения картон на Хюм. Във временното класиране Лестър е на 17-о място с 12 точки – само на три от зоната на изпадащите.