Българският национал Валери Божинов игра около 20 минути при победата на неговия Парма над Бари с 1:0. Нападателят започна гостуването на пейката, но се появи в игра в 71-та минута на срещата от 12-я кръг на Серия А. Това е и втора поредна победа за „пармалатите”, които се изкачиха на 14-а позиция с 14 точки.

След появата му на терена домакините останаха с двама души по-малко. Бари доигра срещата без Анреа Масиело и Масимо Донати.

Българският национал не успя да се отличи с попадение, както направи това преди няколко дни в мача срещу Сампдория. За сметка на това още през първото полувреме Антонио Кандрева донесе трите точки за Парма. Единственият гол в мача падна в 33-та минута, но той се оказа и крайно достатъчен, за да може гостите да запазят мястото си над линията на изпадащите тимове.

Палермо победи Катания с 3:1 в мач от същия кръг на Ботуша. Хеттрик записа хавиер пасторе, докато за гостите почетно попадение записа Кристиан Терлици.