Бившият национал Милен Петков вкара второто си попадение от началото на първенството в гръцката втора дивизия, но тимът му Илисиакос този път претърпя поражение. В срещата от 6-я кръг Илисиакос отстъпи с 2:3 на Егалио в атинското дерби. Егалио поведе с 3:0 с три гола в рамките на 20 минути преди почивката. В 74-ата минута Милен Петков вкара технично с левия крак, след като елиминира на дъгата един защитник, а две минути преди края на редовното време тимът му върна още едно попадение.

След този резултат Илисиакос е 13-о място в класирането със 7 точки, а Янина и Калитеа си поделят 1-ата позиция с по 13. Калитеа стигна до победа този кръг с 2:0 срещу Етникос Астерас, а Борислав Георгиев игра пълни 90 минути за победителите.