Вратарят на ЦСКА Москва Акинфеев спаси дузпа в 90-ата минута и по този начин запази победата на столичани с 1:0 като гости на Кубан в мач от руското първенство.

Интересното е, че дузпата предизвика нашият Георги Миланов, който фаулира в пеналта Бугаев. Мелгарехо обаче пропусна да даде точката на домакините, за които на пейката през цялото време беше Станислав Манолев. Миланов пък се появи в игра в 69-ата минута.

Драматизъм в мача имаше и по-рано. Най-напред в 51-ата минута Натхо пропусна дузпа за ЦСКА, но „армейците“ все пак стигнаха до гол. При контра в 88-ата минута Набабкин реализира за 1:0 и сякаш това беше всичко в двубоя, но се стигна до дузпата за Кубан и блестящата изява на Акинфеев.

След 7 кръга ЦСКА е лидер с пълен актив от 21 точки, а Кубан е последен със само 3 точки.

Включете се в новия Viber публичен чат на Gong.bg - следете коментарите под новините на журналистите в Гонг!