Владимир Манчев записа повторен дебют при равенството на Валядолид 1:1 срещу Майорка в срещата от 24-я кръг на Примера дивисон. Българският нападател не успя да се разпише за краткото време, което беше на терена, тъй като се появи в игра едва три минути преди края на двубоя.

Отборът на Манчев не успя да се възползва от домакинското си предимство в този мач, както и от факта, че съперникът им остана с човек по-малко на терена в 86-та минута Нунес получи втори жълт и съответно червен картон.

В оставащите минути, както и в почти петминутното продължение дадено от рефера, Манчев отправи един удар към вратата след самостоятелна акция, но така и не успя да порази вратата на Майорка.

Валядолид откри резултата в 37-та минута, но не съумя да задържи преднината си до края на мача и допусна изравнително попадение в 78-та чрез Ибагаса.

След поделените точки Валядолид заема 15-о място с 28 точки, но само на четири от зоната на изпадащите, докато Майорка е 11-ти с 29.