Българският национал Ивелин Попов дебютира за новия си тим Газиантепспор при загуба от гранда Галатасарай. Гостите от Газиантеп отстъпиха на именития си съперник с минималното 0:1.

Бившият футболист на Литекс започна мача като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на мача. За съжаление обаче голаджията не успя да помогне на своя тим да стигне поне до равенството. В началото на втората част Попов получи и жълт картон.

Единственият гол в двубоя, който се игра на стадион „Али Сами Йен” падна през втората част и бе дело на бившата звезда на Ливърпул Хари Кюъл. Австралиецът бе точен от дузпа.

Със спечелените три точки отборът на Франк Рийкард ще се изкачи с няколко позиции в класирането, изпреварвайки именно тима на Газиантеп, който вече е 14-ти във временното подреждане.

За Газиантепспор участие в мача взе и бразилецът Бето, който игра заедно с Ивелин Попов в Литекс.