Елин Топузаков се разписа при загубата с 2:3 на своя Апоел Рамат Ган от Макаби Хайфа в мача от 25-ия кръг в Израел.

Топузаков бе титуляр за гостите и остана на терена през целия мач. Голът на българина падна в 56-та минута, след като бившият играч на Левски засече с глава центриране отдясно.

Резултатът бе открит от Рафаелов в 12-та минута, когато домакините поведоха с 1:0. В 26-та минута Чакана изравни за 1:1.

В 43-та минута Хемад отново вкара, за да може лидерът в Израел да поведе с 2:1. Топузаков върна своите в 56-та минута. Победата за Макаби донесе Веред в 69-та минута, когато оформи крайното 3:2.

Другият българинът в състава на Апоел Димитър Телкийски не взе участие в двубоя, тъй като продължава да се възстановява от контузия.

След успеха Макаби продължава да води в класирането с актив от 57 точки. Апоел Рамат Ган е последен с едва 6 точки.