Терек Грозни се наложи с 2:0 над Стяуа в контролна среща с българско присъствие. 90 минути за Терек игра Благой Георгиев, а Живко Желев бе на терена през първото полувреме за румънския отбор. Това бе второ поражение за Стяуа в подготвителния период, но старши треньорът Михай Стойкица обяви, че не е притеснен. Според него загуба в този етап е напълно нормална.

Терек изигра добър мач, като резултатът бе открит от дузпа в 32-та минута от Лахиялов, след като ударът бе пребит, заради навлизане на футболисти на руския тим в пеналта. Страхотно попадение на Благо Георгиев от пряк свободен удар, оформи крайното 2:0, 12 минути преди последния съдийски сигнал.

Стяуа също имаше доста възможности за гол, но стражът на Терек се справи отлично. Седмата проверка на румънците ще бъде срещу БАТЕ Борисов.