Българският национал Станислав Ангелов изигра важна роля при успеха на своя Стяуа над Спортул за купата на Румъния, въпреки че бе на терена само за няколко минути. Грандът от Букурещ се наложи с 3:1 след изпълнения на дузпи, а българинът бе точен от бялата точка.

След равенство 1:1 в редовното време, Ангелов се появи на терена в 112-ата минута, когато замени Маринеску. Само шейсет секунди по-късно българинът си изкара жълт картон. Това обаче се оказа без значение, след като реализира решителната дузпа за своя тим.

В редовното време гостите от Спортул откриха чрез Балан още в 19-ата минута на двубоя, а изравнителното попадение за домакините дойде едва 72-ата, когато Латовлевич изравни. При изпълнението на дузпи футболистите показаха по-здрави нерви и реализираха три пъти, докато гостите вкараха само веднъж.