Воденият от Стойчо Младенов ЕНППИ загуби снощи с 0:1 като гост на тима на Ал Масри, като домакините вкараха единственото си попадение в 88-ата минута.

Инкасираният от тима на Младенов гол обаче е повече от комичен, като основната вина за поражението има вратарят Мохамед Абугабал.

Две минути преди края на срещата Абугабал изглежда вече си е мислел как ще се прибере в съблекалнята след последния съдийски сигнал и позволи топката да го прехвърли от почти 70 метра.

Ал Масри правеше финални напъни да победи, като играч на домакините отчаяно изрита топката към вратата на ЕНППИ, кълбото тупна пред позаспалия Мохамед и го прехвърли, след което защитник притича и самоотвержено изчисти от голлинията, но топката се удари в гредата и се върна към Елисау Исиака, който без да се замисля я прати в мрежата на гостите за крайното 1:0.