Българският национал Ивелин Попов вкара гол, а неговият Газиантеп продължи участието си в Лига Европа след победа с 4:1 срещу ФК Минск. Първият двубой бе завършил 1:1 и така с общ резултат 5:2 турският тим се класира за третия квалификационен кръг, където ще срещне полския Легия Варшава.

Попето започна мача на резервната скамейка, но се появи в игра в 80-а минута и му бяха нужни само още 3, за да вкара гол за 3:1, който на практика сложи точка на спора в двубоя.

Гундор откри резултата в 28-а минута в полза на домакините, но Зенко в 61-а изненадващо изравни и върна интригата. В 73-а минута Вагнер даде нов аванс на Газиантеп, а в 83-а бившият играч на Литекс се възползва от пас на Адин и вкара третия гол за своя отбор. Самият Адин пък оформи крайното 4:1 в 90-а минута.