Българският национал Иван Иванов си отбеляза автогол, а неговият отбор Алания Владикавказ загуби с 0:3 гостуването си на гранда Спартак Москва в мач от 24-тия кръг на руското първенство.

Иванов игра цял мач за своя отбор и реализира третия гол за Спартак, след като засече центриране в собствената си врата. Другият българин в Алания – Иван Стоянов се появи в игра едва в 88-та минута, на мястото на Бабджиде Бабатунге.

Ари откри резултата в 24-та минута, а Алекс в 39-та удвои преднината на Спартак. В 52-та минута Комбаров проби отляво и центрира в наказателното поле. Иван Иванов пазеше Велитон, към когото бе насочено центрирането. Топката срещна крака на българина и влезе във вратата на Алания, като с това бе оформен и крайният резултат в мача.

В класирането Алания е на 13-о място с 23 точки, само на една над зоната на изпадащите. Спартак е четвърти с 39 точки.