Отборът на Партизан Белград с Иван Иванов в състава си загуби с 1:2 като гост на Генк в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Новото попълнение на “гробарите”, българският бранител, започна двубоя като титуляр и изигра пълни 90 минути за сръбския състав.

Въпреки че през първото полувреме двата тима не успяха да разпечатат вратите си, срещата бе белязана от интересни моменти, в един от които домакините останаха с човек по малко (31-та минута), заради удар без топка на Нгонга.

Малко след подновяването на играта през второто и Партизан бе лишен от един свой състезател. Бабович напусна терена заради второ официално предупреждение.

Първият гол падна едва в 65-та минута, дело на Томич от Партизан. За сметка на това Генк се мобилизира и за 20 минути до края успя да обърне резултата. В 70-та Восен се разписа от дузпа, а малко преди последния съдийски сигнал Огинжми оформи крайното 2:1.