Българският футболист Николай Димитров – Хичо се разписа за своя Самсунспор при загубата с 2:4 от Анкарагюджу в мач от 30-я кръг на второто ниво в турския футбол.

Независимо от доброто представяне на бившия играч на Левски, неговият тим не успя да задържи преднината, дадена именно от българина за 1:0.

Още в 5-та минута Николай Димитров получи топката на границата на наказателното поле, навлезе и с точен удар по земя вкара в далечния ъгъл на вратата на Самсунспор.

Последва обрат до 2:1 след два гола на Тимур Озгоз, а в края на първото полувреме резултатът бе изравнен чрез Даръл Робъртс.

През второто полувреме Анкарагюджу успя да реализира още два гола за 4:2, с които взе трите точки в двубоя от 30-я кръг. След поражението Самсунспор на Николай Димитров е 13-и с 33 точки, докато Анкарагюджу е на последната позиция с едва 26 пункта.