Николай Димитров вкара единственото попадение за своя Касъмпаша при загубата от Галатасарай с 1:3 в Турция. Хичо започна титуляр в двубоя от 32-ия кръг заедно с другия българин в състава на гостите на Георги Сърмов.

Димитров остана на терена през всичките 90 минути, докато Сърмов бе сменен на почивката. Хичо се разписа за 1:1 в 44-та минута.

Богдан Станку откри в полза на домакините в 36-та минута. В 60-та минута Милан Барош вкара за 2:1 от дузпа. Сервет Четин оформи крайното 3:1 с глава в 81-та минута.

Гостите пък доиграха двубоя с човек по-малко, след като в 90-та минута за втори жълт и съответно червен картон терена трябва да напусна Луис Енрике.

След загубата изпадналият вече Касъмпаша остана на последната 18-та позиция с актив от 23 точки. Галатасарай пък е на 12-то място с 40 точки.