Каращият подготовка с Манчестър Сити българин Серафим Михайлов пропусна и втората контрола на тима от подготвителния лагер в Австрия. „Гражданите“ записаха 0:0 срещу Динамо Дрезден.

Михайлов не взе участие и при загубата с 0:1 от Ал Хилал преди четири дни. „Небесносините“ имат още една контрола по време на лагера – срещу турския Бешикташ.

Срещу Дрезден в атаката на Сити титуляри започнаха Серхио Агуеро и Карлос Тевес. Двубоят отстрани изгледаха пък Найджъл Де Йонг, Адам Джонсън и Един Дзеко.

„Гражданите“, както и в първата си проверка, не можаха да създадат опасни ситуации пред противниковата врата, като липсваше последния пас в нападението. Агуеро, за който това бе първи мач през юли, бе заменен на почивката.

Най-добър за шампионите на Англия пък бе Яя Туре.

Последният мач на Манчестър Ситив в Австрия е в петък, когато по всяка вероятност минути може да запише и българинът в селекцията на Роберто Манчини.