Анталияспор направи равенство 1:1 като гост Касъмпаша и оглави класирането в турския шампионат, като измести от първото място Галатасарай, който в неделя гостува на Мерсин.

Веселин Минев бе в групата на Анталия за мача, но не влезе в игра. Георги Сърмов влезе като резерва за Касъмпаша в 90-ата минута, като замени бившия национал на Германия Фабиан Ернст, докато другият българин в тима на домакините - Николай Димитров-Хичо, бе на пейката, но не стъпи на терена.

И двата гола паднаха от дузпи в края. Исмаил Аисати вкара за гостите в 77-ата минута, а Калу Уче изравни за домакините в 90-ата.

Анталияспор вече е първи в подреждането с 22 точки, втори е Галатасарай с 21, а след това се нареждат три отбора с по 17 точки – Ескишехирспор, Касъмпаша и Ордуспор.