Воденият от Ангел Червенков отбор Севастопол постигна много важна домакинска победа с 4:1 срещу Волин Луцк в мач от 24-я кръг на украинското първенство.

По-големият син на Стойчо Младенов – Александър остана резерва и се появи в игра в 90-та минута.

Гостите поведоха в резултата в 33-та минута чрез гол на Пишур в 33-та минута от дузпа, но играчите на Севастопол успяха да изравнят резултата в 41-та минута след гол на Шабокритский.

През второто полувреме футболистите на Севастопол вкараха нови три гола. Левандовски бе точен от бялата точка в 56-та минута за 2:1.

Ибрахими направи резултата 3:1 в полза на Севастопол в 71-та, а отново Левандовски от дузпа в 87-та минута оформи крайния резултат в срещата.

След тази победа Севастопол запазва шансовете си за оставане в украинския елит. Отборът все още се намира в зоната на изпадащите, тъй като заема петнадесето място с 20 точки, колкото има и 14-ят Крибвас, но той е с мач по-малко.