В мач от 27-я кръг на руското първенство Терек Грозни се добра до домакинско реми 1:1 срещу ФК Москва, като точката за чеченския отбор донесе бившият защитник на ЦСКА Валентин Илиев.

Илиев игра 90 минути, като освен, че вкара гол. българският защитник получи и жълт картон. За Терек играха и други двама бивши футболисти на ЦСКА Радослав Забавник и Флорентин Петре.

Гостите поведоха в 49-та минута, когато Бракамонте подаде на Вукич, който с хубав удар прати топката в мрежата на Терек.

Терек стигна до изравнително попадение в петата минута от даденото от съдията продължение, когато след центриране в наказателното поле Илиев прати топката в мрежата на Амелченко.

След това равенство Терек се намира на единайсето място с актив от 31 точки и отборът със сигурност ще играе в руския елит и през следващия сезон.