Българският защитник Валентин Илиев вкара нов гол за своя руски тим Терек Грозни. Бившият бранител на ЦСКА донесе точката за отбора на Вячислав Грозни в мач от 15-ия кръг срещу Кубан Краснодар. Двубоят приключи при резултат 1:1. В състава на Терек до 86-ата минута на терена бе и националът Благой Георгиев.

Домакините от Кубан поведоха в резултата в 38-ата минута, когато Алан Касаев преодоля двама футболисти на Терек, сред които и Форентин Петре, преди да се разпише в мрежата на гостите.

Румънецът обаче се реваншира бързо за грешката си и в последната минута на първата част центрира прецизно към Валентин Илиев, който с глава възстанови равенството.

След това равенство отборът на Терек заема седмото място във временното класиране. Съставът на Кубан е в дъното на временното подреждане.