Бившият капитан на ЦСКА Валентин Илиев получи разтежение и трябваше да напусне принудително терена в 22-ата минута, но неговият тим Университатя (Крайова) отстъпи с 0:1 на ЧФР Клуж в среща от 26-ия кръг на румънското първенство.

Домакините от Крайова отстъпваха през по-голямата част от мача и след смяната на Илиев те имаха късмета да се спасят от попадение, след като топката се отби в горната греда. Силвиу Изворану зае мястото на Илиев, а до тази смяна още на четири пъти лекарските екипи влизаха на терена.

Единственото попадение вкара Кристиан Буд в 80-ата минута, а с трите точки гостите от Клуж събраха 31. Така те се изравниха с Университатя Крайова, който заема 9-а позиция и отстъпва на ЧФР Клуж по голова разлика./БТА