ЦСКА Москва победи с 2:0 Терек Грозни, за който пълни 90 минути изигра българският национал Валентин Илиев.

Защитникът показа отлични умения в срещата от 18-я кръг на руската Висша лига, още повече, че трябваше персонално да се справя с нападателя на столичани Вагнер Лав.

Българинът се справи със задачата си, след като бразилецът не успя да вкара в мрежата на гостите. Въпреки това Алан Дзагоев реализира първото попадение за ЦСКА в 48-та минута.

В 71-та Сергей Игнашевич сложи край на спора, след пас на руския национал Юрий Жирков.

Другите двама бивши „армейци” Флорентин Петре и Радослав Забавник също останаха на терена през целия мач.

След загубата тимът от Грозни заема 11-о място във временното класиране с 21 точки, докато ЦСКА е на пета позиция с 28. Лидер е Рубин Казан с 36, следван от Динамо и Амкар Перм.