Българският национал Валери Божинов се появи като резерва за Виченца при победата с 1:0 като гост на Бреша. Нападателят влезе в игра през второто полувреме на двубоя от 26-я кръг на Серия Б.

Валери Божинов се появи на терена в Бреша в 63-та минута. Преди това, в 50-та, Виченца поведе след точно попадение на Николо Бригенти.

С успеха отборът, в който се състезава българският нападател записа втора поредна победа в шампионата. Тимът се бори за спасяване през настоящия сезон, а прекият конкурент в дъното на таблицата Бари му направи услуга със записаното равенство с Кротоне (0:0).

Въпреки успеха, Виценца остава на 20-о място (от 22 тима), само на точка след Бари, който има 26. Бреша е на 8-а позиция с 34.