Партизан на Валери Божинов и Иван Бандаловски победи Вождовац с 2:1 в среща от петия кръг на плейофите на сръбското футболно първенство и излезе на второ място във временното класиране.

Головете за Партизан отбелязаха Марко Голубович в 47-та минута и Неманя Михайлович в 81-та минута. Гостите от Вождовац намалиха резултата в 84-та минута с гол на Милош Михайлов.

За Партизан като титуляри започнаха българите -защитникът Иван Бандаловски и нападателят Валери Божинов.

Именно Божинов бе в основата на първия гол за Партизан - в 47-та минута българският нападател стреля, вратарят на гостите изби топката, но тя попадна в Марко Голубович и той от десетина метра на празна врата откри резултата - 1:0 за Партизан.

Валери Божинов бе сменен в 73-та минута, а Иван Бандаловски игра през целия мач. /БТА