Университатя Крайова загуби с 1:2 от Тимишоара в мача от 26-ия кръг в румънското първенство. Бившият футболист на ЦСКА Валентин Илиев пък вкара попадението за домакините, но въпреки това неговият тим загуби срещата.

Българският футболист започна срещата като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Играещият треньор на тима от Крайова и бивш състезател на „червените” от София Еуген Трика пък се появи на терена в 85-та минута.

Резултатът в срещата бе открит още в 5-та минута, когато Гога реализира за 1:0 в полза на гостите. В 30-та минута Илиев вкара за 1:1 и така върна своите в мача. Магера в 90-та минута донесе победата за Тимишоара.

След загубата Университатя заема 13-та позиция с актив от 27 точки. Тимишоара пък е на 3-то място с 45.