След отличната работа на Ивайло Петев в Саудитска Арабия и победния ход на тима му - Ал-Кадисия, специалистът вече има и доста голям брой фенове.

На специално нарисувана карикатура българинът е нарисуван с президента на отбора Мусат Ал-Замил като са доста щастливи, а Петев взел в ръка специално приготвени сладки.

Вижте изображението

След победата над четвъртия в класирането Ал-Тавон с 3:1 тимът на Петев се изкачи на 8-мо място в класирането с 20 точки, само на 6 от третия.

Това бе трета поредна победа за Ал-Кадисия в първенството, а от идването на Петев отборът натрупа 5 победи и 1 реми в 6 мача.

Преди това Ал-Кадисия бе в поредица от 6 поредни загуби, а в последните 12 месеца отборът бе спечелил само 4 мача и нито веднъж два поред.

В срещата с Ал-Тавон Ал-Кадисия поведе с 3:0 с голове през второто полувреме на Заин, Камара и Бисмарк, а почетният гол на гостите реализира Адам в даденото продължение.

Следващият мач на Ал Кадисия е идната сряда срещу 14-тия в класирането Ал-Батин.